Letem Husqvarna světem - Květiny, stromy a keře

KatalogO kataloguPR Články

katalog.xoe / Bydlení / Zahrada / Květiny, stromy a keře /

Letem Husqvarna světem

Léta zkušeností a poznání

Husqvarna je světový lídr ve výrobě zahradního elektrického nářadí a produktů. Husqvarna je známá především pro své robotické sekačky, křovinořezy, zahradní traktory, motorové pily, sněhové frézy a další související zahradní doplňky a příslušenství. Za mnoha let svého působení mají mnoho k nabídnutí. Jsou průkopníky a tvůrci různých technologií a nového nářadí. Husqvarna inovuje stávající a vytváří nové zahradní nářadí podle požadavků svých zákazníků. Díky tomu splňují výrobky i ty nejnáročnější podmínky. Husqvarna se zaměřuje na profesionální nářadí pro průmysl, ale nezapomíná ani na klasické uživatele a neustále vyvíjí nářadí pro práci kolem domu. Jejich široký výběr zahrnuje elektrické, akumulátorové i benzinové nářadí, zahradní stroje, ruční nářadí pro jednoduché domácí zahradnictví. Díky tomu můžete mít profesionální zahradní nářadí Husqvarna doma i vy.

Perfektní servis od Husvarny

Husqvarna neposkytuje pouze spolehlivé zahradní nářadí. U prodaného výrobku to prostě nekončí. Husqvarna nabízí také kvalitní servis. Odborný a pravidelný servis prodlužuje výkonnost a životnost stroje. Díky dokonalé údržbě a kvalitním náhradním dílům bude stroj podávat optimální výkon po dlouhou dobu.
Kupujete-li zahradní nářadí Husqvarna, ujistěte se, že jste u autorizovaného prodejce, který vám náhradní díly jakožto i odborný servis může nabídnout. Řádný servis a správné náhradní díly zaručí dlouhou životnost a hladký chod vašemu stroji a vám na druhou stranu šetří kapsu. Stroj bude šlapat bezpečně, spolehlivě a ekonomicky.

Vyberte si své zahradní nářadí Husqvarna

Vyberte si svoji zahradní techniku Husqvarna u autorizovaného prodejce Husqvarna Křapáček na http://husqvarna-krapacek.cz. Vaše spokojenost je hnací silou všech pracovníků Husqvarna.


katalog.xoe.cz/bydleni/zahrada/kvetiny-stromy-kere/

Počasí
Webdesign & Seo: Dynamic Softworks © 2010

TOPlist