O katalogu katalog.xoe

KatalogO kataloguPR Články

Info o katalog.xoe

Proč využívat katalog.XOE?

Katalog.XOE je katalog pro odkazy na www stránky a Katalog pro PR články. Hlavním cílem katalogu do budoucna je nabídnout návštěvníkovi kvalitně tříděný, neduplicitní obsah a odkazy na co možná největší počet internetových stránek. Obsah katalogu je členěn na tématické kategorie, kterými je možno procházet. Prohledávání obsahu katalogu (odkazy i PR články) je nabídnuto v horní části stránek.

Proč přidat odkaz či PR článek do katalogu.XOE?

Přidáním odkazu na Vaše stránky zvýšíte míru jejich propagace a tím i zisk pro Vás. Návštěvníci katalogu poměrně snadno najdou odkaz na Vaše stránky při procházení jednotlivých kategorií v katalogu. Dalším důležitým důvodem je jistě optimalizace stránek pro vyhledávače - SEO. Zjednodušeně lze tvrdit, že čím více odkazů vede na Vaše stránky, tím výše (na lepší pozici) jsou Vaše stránky řazeny při vyhledávání na Seznamu, Googlu a dalších. Z toho vyplývá, že více odkazů, které vedou na Vaše stránky, znamená více návštěvníků pro Vaše stránky.

Přidávání odkazů a PR článků

Přidávání a zveřejňování odkazů na stránky i PR článků je bez omezení. Odkazy i PR články jsou zviditelněny bezprostředně po přidání a kontrolovány vždy maximálně do několika hodin. Tím zajišťujeme nulovou prodlevu, tedy něco, co spoustě katalogů stránek chybí. Při kontrole odkazů a PR článků je kladen důraz především na originalitu textů a potlačování duplicity obsahu.

Využijte možnosti získat okamžitě odkaz na Vaše stránky či přímo několik kvalitních odkazů z Vašeho PR článku.

Přidání odkazů je zpoplatněno částkou 100 Kč a přidání PR článků částkou 200 Kč. Ihned po obdržení článku Vám přijde automatická zpráva s platebními údaji. Články jsou zveřejňovány automaticky v okamžiku připsání platby na účet. PR články v katalogu.XOE mají stanovenou minimální a maximální délku a s jejich obsajem je nakládáno co možná nejefektivněji tak, aby bylo dosaženo maximalní kvality zpětných odkazů, které jsou v článcích umístěny.

Kontaktujte Katalog.XOE

Dotazy, požadavky na vložení odkazů, článků a nových kategorií i jiné nápady zasílejte na katalog@xoe.cz.

Počasí


Doporučené odkazy

Katalog stránek Vám doporučuje následující odkazy...

Odpočet času online - Jestliže Vás zajímá, kolik času zbývá do konkrétní události, můžete si vytvořit vlastní odpočet času. Odpočítávání běží na samostatné stránce, kterou lze sdílet s ostatními.

Anketní server ihlas.cz je partnerský server s možností tvorby vlastní anket.Webdesign & Seo: Dynamic Softworks © 2010

TOPlist