PR Články na katalog.xoe

KatalogO kataloguPR Články

PR Články zdarma na katalog.xoe

Co to je PR článek?

PR článek (PR je zkratka z angl. Public Relations) je reklamní text o rozsahu typicky desítek až stovek slov, který má upoutat čtenáře svým obsahem a nenuceně mu doporučit propagovaný produkt či služby. Internetový PR článek obsahuje vždy několik odkazů na stránky, které má PR článek svým obsahem podpořit. Je prokázáno, že odkaz či více odkazů, které vedou z takového souvislého, tématicky jednotného PR článku, mají daleko větší váhu a jsou tedy dobrým nástrojem SEO (optimalizace stránek pro vyhledávače).

Jak přidat Váš PR článek?

Přidání PR článků je zpoplatněno částkou 200 Kč. Ihned po obdržení článku Vám přijde automatická zpráva s platebními údaji. Články jsou zveřejňovány automaticky v okamžiku připsání platby na účet. PR články v katalogu.XOE mají stanovenou minimální a maximální délku a s jejich obsajem je nakládáno co možná nejefektivněji tak, aby bylo dosaženo maximalní kvality zpětných odkazů, které jsou v článcích umístěny.

Jak by měl kvalitní PR článek vypadat?

Důležitým kritériem kvality PR článku je originalita jeho obsahu. Pokud tedy propagujete Vaši stránku pomocí PR článků a odkazů ve více katalozích, snažte se vytvořit vždy nový, originální článek.
Při zpětné kontrole Váš PR článek zkontrolujeme a v případě, že bude zjištěna duplicita vzhledem k dalším katalogům, blogům apod, bude článek ihned odstraněn!!!
Kvalitní PR článek by měl obsahovat alespoň 3 odkazy na Vaší internetovou stránku, která s tématem článku úzce souvisí. Vyvarujte se častého použití superlativ. Na čtenáře tato slova působí levně a nenesou žádnou podstatnou informaci.

Počasí


Doporučené odkazy

Katalog stránek Vám doporučuje následující odkazy...

Odpočet času online - Jestliže Vás zajímá, kolik času zbývá do konkrétní události, můžete si vytvořit vlastní odpočet času. Odpočítávání běží na samostatné stránce, kterou lze sdílet s ostatními.

Anketní server ihlas.cz je partnerský server s možností tvorby vlastní anket.Webdesign & Seo: Dynamic Softworks © 2010

TOPlist