Odkazy a PR články v kategorii Film

KatalogO kataloguPR Články

Počasí


Odkazy

Odkaz na České večerníčky pro děti v katalogu stránek ikat.cz

České večerníčky pro děti

Nabízíme české pohádky a večerníčky pro děti. Můžete si také vybrat některou z mnoha kolekcí českých večerníčků pro děti a zajistit tak zábavu vašim dětem na mnoho večerů.

Odkaz na Databáze filmů v katalogu stránek ikat.cz

Databáze filmů

Filmové recenze a novinky v kinech online. Žebříčky (seznam) nejlepších hororů, pohádek a nejoblibenější filmy celkově. Jsme největší filmová databáze v ČR.

Odkaz na Nova Plus v katalogu stránek ikat.cz

Nova Plus

Oblíbené pořady TV nova vysílané online na Nova Plus. Nestihli jste v televizi svůj oblíbený pořad? Sledujte všechny pořady, jako ulice, ordinace v růžové zahradě či televizní noviny online.

Odkaz na DACCORD, s.r.o. v katalogu stránek ikat.cz

DACCORD, s.r.o.

Agentúra sa venuje profesionálnej eventovej a TVprodukcii, kompletnému zabezpečeniu firemných podujatí:pozývací proces kreatívny koncept,výber lokácie, moderátora,scenár,réžiu,grafiku a tlač.

Odkaz na Nejlepší komedie v katalogu stránek ikat.cz

Nejlepší komedie

Nejkomedie.cz je nový informační portál, který Vám přináší informace ze světa komedií. Jelikož na českém internetu schází webová stránka jen o komediích, pokusíme se tuto mezeru vyplnit.

Odkaz na Satelitní komplety v katalogu stránek ikat.cz

Satelitní komplety

Satelitní komplety přinášejí samé váhody. Sledování televize nebylo nikdy lepší. Velká nabídka programů přes satelit a žádné měsíční poplatky!

Odkaz na Levné filmy na Blu-ray a DVD v katalogu stránek ikat.cz

Levné filmy na Blu-ray a DVD

Na našem webu najdete velký výběr filmů na Blu-ray a DVD, které vám dovolí vychutnat si filmové zážitky naplno. V internetovém obchodě FilmnaDVD.cz na vás čekají i letošní filmové novinky.

Odkaz na Animované filmy pro děti v katalogu stránek ikat.cz

Animované filmy pro děti

Na našem webu naleznete hrané i animované filmy pro děti na DVD. Vaše děti se jistě budou výborně bavit u animovaného filmu Mimoni nebo třeba u animovaného filmových příběhů Asterixe a Obelixe.

Odkaz na Filmové novinky na Blu-ray v katalogu stránek ikat.cz

Filmové novinky na Blu-ray

Specializujeme se na prodej Blu-ray filmů, 3D Blu-ray filmů a DVD filmů. V naší nabídce naleznete nejen klasické Blu-ray filmy, ale i speciální kolekce a steelbooky. Sledujte naše internetové slevy a akce. Vyzk

Odkaz na Carnivorský experimentální filmový pablšing v katalogu stránek ikat.cz

Carnivorský experimentální filmový pablšing

Český experimentální filmový pablšing čistě na bázi svobodného a open-source softwaru. Především pak Ubuntu, Blender,, Inkscape, Gimp a mnoho dalších.

<12>

PR články na téma Film

Komedie

Přidáno: 16. 01. 2012 , 14:39

Nejkomedie.cz je nový informační portál, který Vám přináší informace ze světa komedií. Jelikož na českém internetu schází webová stránka jen
...více čtěte zde


Vydejte se po stopách filmových hvězd

Přidáno: 21. 02. 2011 , 22:34

Filmová místa.cz hledají nejzajímavější místa natáčení českých filmů a seriálů
...více čtěte zde


Mašinka Tomáš a přátelé

Přidáno: 31. 01. 2012 , 23:28

Mašinka Tomáš je kultovní animovaný seriál pro děti. Natočen je dle knižní předlohy autora W. V.Awdryho, který knihu původně napsal jako sérii pohádek o mašince Tomášovi pro svého
...více čtěte zde


Pohádky online

Přidáno: 09. 03. 2012 , 14:12

Pohádky lidem již po staletí přinášejí úžasný svět plný zázraků. S rozvojem internetu se pohádkovým nadšencům otevřely prakticky neomezené možnosti jak si tento svět užít.
...více čtěte zde
Webdesign & Seo: Dynamic Softworks © 2010

TOPlist